Al. Krakowska 66, 05-090 Raszyn Falenty Nowe, ul. Róży 5, 05-090 Raszyn 22 720 53 21 / 22 720 12 88 biuro@polskaroza.pl English/Deutsch

Plantacje ekologiczne

05 lipiec, 2016

Zgodnie z definicją, rolnictwo ekologiczne to alternatywny dla rolnictwa konwencjonalnego system gospodarowania, który poprzez stosowanie środków naturalnych, nieprzetworzonych technologicznie pozwala produkować produkty rolnicze –żywność ekologiczną, a także chronić środowisko.

Posiadamy własne plantacje dzikiej róży. Są to plantacje ekologiczne zlokalizowane w Kotlinie Kłodzkiej, na zboczach wzgórz. Rozciągają się aż po horyzont, latem odurzając przechodzących pięknym zapachem róż, jesienią oferując bogate w witaminę C czerwone od słońca owoce.

Zbiór owoców i płatków jest ręczny – nie używamy kombajnów, ani maszyn. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości – produkowane z dojrzałych, odpowiednio wybarwionych, zdrowych owoców, które starannie wyselekcjonowane, w pełni sezonu, mają w sobie najwięcej witamin i składników odżywczych.

Resztę owoców skupujemy od zaprzyjaźnionych plantatorów, dzięki temu mamy pewność wysokiej jakości surowca.

 

plantacja dzikiej rozy1

plantacja dzikiej rozy2

plantacja dzikiej rozy3

plantacja dzikiej rozy4

plantacja dzikiej rozy5

plantacja dzikiej rozy6

Poznaj tajemniczy składnik naszych produktów